,

Parfum Tom Ford Noir, 50 ml

Disponueshmëria:

Nicht vorrätig


ID: 126593

112.37 

Nicht vorrätig

Noir de Noir nga Tom Ford është një aromë për femra dhe meshkuj. Noir de Noir u lançua në vitin 2007. Noir de Noir u krijua nga Jacques Cavallier dhe Harry Fremont. Notat kryesore Shafran; notat e mesme janë trëndafili i zi, dhe nota lulesh; notat bazë janë Patchouli, Vanilja, Oud dhe Musk.

Artikelnummer: PM_XA3HE5LP Kategorien: , Schlagwörter: , ,