, , ,

Parfum Eau De Parfum Amouage Gold Pour Homme, 100ml

Disponueshmëria:

Ka stok


218.40 

Ka stok

Krahasoni

Amouage Gold është një aromë e fuqishme lulesh e krijuar për rastin më të veçantë luksoz, në mbrëmje, e pasur me sofistikim dhe shkëlqim. Me mbi 120 përbërës natyral, çdo shishe është bërë nga kristal plumbi francez 24% i zbukuruar me dekorim të veshur me ar 24 karat, të gjitha të konceptuara nga dizajnet e lashta arabe.

SKU: PM_38BY6Z4Q Kategori: , , , Etiketa: , ,