Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Parzmore Gimborn Mesh Y, 2.0 x 45 52-60 cm, e portokalltë

Kodi i produktit: 
PM_26M2O8YP

22.90 

(-24%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Parzmorja Gimborn Mesh Y është e rehatshme dhe shumë praktike. Ka elemente reflektuese, falë të cilave qeni juaj do të jetë në gjendje të shohë mirë edhe në errësirë. Ka një skedë praktike për mbajtjen e qenit. Rripi mbyllet në mënyrë klasike nga lart, vrima për ngjitje është lehtësisht e arritshme. Parzmorja vendoset thjesht mbi kokë dhe fiksohet nën gjoks, gjë që eliminon trajtimin shpesh të pakëndshëm të qenit. Parzmorja ka një gjerësi rripi 2.0 cm dhe është portokalli.

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shteti

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit