Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Pastrues ajri 4 IN 1 H13

Kodi i produktit: 
PM_3Z1TJV72

135.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Kapaciteti (CADR) 200 m3 / orë

Sipërfaqja e dhomës 22 m2

Fuqi 35W

Filtra: filtër paraprak, HEPA H13, karbon, filtër qymyr

Kohëmatës

3 shpejtësi pune

Mënyra automatike e natës

Indeksi i cilësisë së ajrit

Treguesi i veshjes së filtrit

Niveli i zhurmës 30-52 dB

Pastrues ajri me sistem filtrimi me 4 faza, dritë nate dhe funksion me kohëmatës.

Filtri HEPA shumë efikas filtron 99.97% të grimcave të imëta të pluhurit, polenit, marimangave dhe ndotësve të ajrit me PM 2.5. Filtri i karbonit aktiv filtron aromat e gatimit dhe pirjes së duhanit. Para-filtri i imët mban flokët, thekon dhe garzë në vend për ajër të brendshëm më të shëndetshëm dhe më të pastër. Shpejtësia e ulët me një nivel zhurme prej 30 dB siguron gjumë dhe pushim të pashqetësuar. Me shpejtësi të lartë dhe vëllim të moderuar, ajri në dhomë pastrohet në mënyrë më efektive. Kontrolloni përmes një paneli prekës me tregues të cilësisë së ajrit dhe konsumit të filtrit. Ai punon në mënyrë efektive në një sipërfaqe deri në 22 m2 dhe kapaciteti i pastrimit të ajrit CADR është 200 m3 / h. E përsosur për përdorim në dhomën e ndenjes, dhomën e gjumit, dhomën e fëmijëve dhe zyrën.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Neo tools

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Pastrues ajri 4 IN 1 H13”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit