Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Pastrues ajri 6 in 1, UVC lamp, ionizer

Kodi i produktit: 
PM_TSVH37ZF

450.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Kapaciteti (CADR) 420 m3 / orë

Sipërfaqja e dhomës prej 50 m2

Fuqia 65W

Filtra: para-filtër, HEPA H11, karbon, fotokatalitik

Llambë baktervrasëse dhe virucide UVC

Jonizues ajri (10 milion jone / cm3)

Lagështues i ajrit

Telekomandë

Kohëmatës

3 shpejtësi pune

Mënyra automatike e natës

Sensori PM2.5

Treguesi i cilësisë së ajrit, temperaturës dhe lagështisë

Niveli i zhurmës 35-65 dB

Pastruesi i ajrit me një sistem filtrimi me 4 faza, llambë UVC, jonizues ajri dhe funksioni i lagështimit të ajrit është produkti më i përparuar në ofertën e pastruesit NEO. Siguron një kapacitet prej 420 m3 / h në një dhomë deri në 50 m2. Filtri HEPA shumë efikas filtron 99.97% të grimcave të imëta të pluhurit, polenit, marimangave dhe ndotësve të ajrit me PM 2.5. Filtri i karbonit të aktivizuar neutralizon aromat e padëshiruara të gatimit dhe pirjes së duhanit. Një filtër paraprak i imët i mban flokët, thekon dhe garzë në vend për ajër të brendshëm më të shëndetshëm dhe më të pastër. Filtri fotokatalitik rrit efektivitetin e pajisjes. Bakteret dhe përbërësit kimikë që vendosen në sipërfaqen e një shtrese të veçantë fotokalitale ndahen në substanca të padëmshme – dioksid karboni dhe ujë si rezultat i reaksioneve kimike.

Më shumë informata

Modeli

Neo tools

LLOJI I PAJISJES ELEKTROSHTËPIAKE

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit