Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Pastrues ajri 6 in 1, UVC lamp, ionizer

Kodi i produktit: 
PM_6UX7YNC7

219.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Kapaciteti (CADR) 225 m3 / orë

27 m2 sipërfaqe dhome

Fuqi 45W

Filtra: para-filtri, HEPA H11, karboni, filtri fotokatalitik

Llambë baktervrasëse dhe virucide UVC

Jonizues ajri (10 milion jone / cm3)

Kontrollues i largët

Kohëmatës

3 shpejtësi pune

Mënyra e natës

Mënyra automatike

Niveli i zhurmës 35-61 dB

Pastrues ajri me sistem filtrimi me 4 faza, llambë UVC dhe jonizues ajri. Siguron një kapacitet prej 225 m3 / h në një dhomë deri në 27 m2

Filtri HEPA shumë efikas filtron 99.97% të grimcave të imëta të pluhurit, polenit, polenit, marimangave dhe ndotësve të ajrit me PM 2.5. Filtri i karbonit aktiv filtron aromat e gatimit dhe pirjes së duhanit. Një filtër paraprak i imët i mban flokët, thekon dhe garzë në vend për ajër të brendshëm më të shëndetshëm dhe më të pastër. Filtri fotokatalitik rrit efektivitetin e pajisjes. Bakteret dhe përbërjet kimike që vendosen në sipërfaqen e një shtrese speciale fotokalitale ndahen në substanca të padëmshme – dioksid karboni dhe ujë si rezultat i reaksioneve kimike. Një avantazh shtesë i pajisjes është funksioni jonizues, i cili pastron ajrin nga pluhuri, marimangat dhe bakteret. Kontroll i përshtatshëm përmes telekomandës ose panelit të prekjes me cilësinë e ajrit dhe treguesit e konsumit të filtrit. Punon në mënyrë efektive në një sipërfaqe deri në 27 m2. E përsosur për përdorim në dhomën e ndenjes, dhomën e gjumit, dhomën e fëmijëve dhe zyrën.

Më shumë informata

Modeli

Neo tools

LLOJI I PAJISJES ELEKTROSHTËPIAKE

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit