Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Pastrues për fytyrë Garnier Cl Hyaluronic Aloe Micellar 400Ml

Kodi i produktit: 
PM_U173UNZN

5.55 

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Kjo formulë nga Garnier pasurohet me:
Micelles, agjentë pastrues të padukshëm që kapin përbërjen, papastërtitë dhe ndotjen si një magnet për të pastruar në mënyrë efektive pa fërkim.
Acid Hyaluronic, aktiv i mirënjohur dermatologjik që ndihmon në rimbushjen e lëkurës me lagështi dhe rivendosjen e butësisë dhe shkëlqimit të saj pa e tharë.
Aloe Vera organike, përbërës natyral që hidraton intensivisht dhe shuan lëkurën. Falë tolerancës së saj optimale, kjo formulë hipolergjike i përshtatet të gjitha llojeve të lëkurës, madje edhe lëkurës së thatë dhe të ndjeshme. Provoni gamën e plotë të Aloe Hyaluronic për një përvojë unike të pastrimit dhe hidratimit të lëkurës.

Përbërësit :
Origjina Natyrore
Acidi Hialuronik Organik
Aloe Vera

Shiko më shumë

Më shumë informata

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit