Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Pastrues për fytyrë Garnier Cl.Hyaluronic Aloe Toner 200Ml

Kodi i produktit: 
PM_LBYP19G5

8.30 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Heq mbetjet e grimit dhe papastërtitë

  Freskon dhe hidraton lëkurën

  96% përbërës me origjinë natyrore

  Përmban aloe vera dhe acid hialuronik

  Për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe për ato të ndjeshme

  Garnier Hyaluronic Aloe Tonic përmban 96% përbërës me origjinë natyrore dhe është i pasuruar me aloe vera organike dhe acid hialuronik. Toniku në mënyrë efektive heq sebumin e tepërt dhe papastërtitë dhe i bën poret më pak të dukshme. Isshtë ideal për kujdesin e përditshëm, kështu që mund të përdoret në mëngjes dhe në mbrëmje. Për shkak të formulës së saj të butë, është gjithashtu i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Modeli

  Garnier Skin

  Koha e dërgesës

  Shteti

  Prodhuesi

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Bëhu i pari që komenton “Pastrues për fytyrë Garnier Cl.Hyaluronic Aloe Toner 200Ml”

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit