Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Pastrues për lëkurë Garnier Cl.Pure Active Charcoal Gel Pump 200ml

Kodi i produktit: 
PM_M1NT41Y2

5.65 

(-19%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  I përshtatshëm për lëkurën me vaj të prirur ndaj papastërtive

  Ndihmon në pastrimin e papastërtive në lëkurë

  Zvogëlon shfaqjen e puçrrave dhe pikave të zeza

  Me ekstrakt boronicë, acid salicilik dhe qymyr

  Thith sebumin e tepërt

  Xhel pastrues Garnier Skin Naturals me qymyr Pure Active ndihmon në pastrimin e papastërtive në lëkurë dhe zvogëlon shfaqjen e puçrrave dhe pikave të zeza. Especiallyshtë veçanërisht i përshtatshëm për lëkurën me vaj të prirur ndaj pikave të zeza dhe puçrrave. Përbërja me ekstrakt boronicë, acid salicilik dhe qymyr thith në mënyrë efektive sebumin e tepërt. Xhel pastrues aktiv për pastrimin e qymyrit - për lëkurë të freskët dhe të pastër çdo ditë!

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Modeli

  Garnier Skin

  Koha e dërgesës

  Shteti

  Prodhuesi

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Bëhu i pari që komenton “Pastrues për lëkurë Garnier Cl.Pure Active Charcoal Gel Pump 200ml”

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit