, ,

Pej për drejtim me ngjyrë 30m

Disponueshmëria:

Ka stok


2.75 

Ka stok

Krahasoni

Është i domosdoshëm për punën e ndërtimit dhe instalimit. Ju lejon të skiconi linja të drejta në mure, dysheme, etj. Trupi është bërë prej plastike të qëndrueshme me cilësi të lartë, e cila garanton një jetë të gjatë shërbimi të mjetit. Sistemi i shpejtë i mbështjelljes e bën punën më të lehtë dhe më efikase.

SKU: PM_BOQK4PGT Kategori: , , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Pej për drejtim me ngjyrë 30m”

Nuk ka ende komente.