,

Per Ardian Klosin

Disponueshmëria:

Ka stok


10.00 

Ka stok

Krahasoni

Jam i bindur se në një vështrim retrospektiv pas disa dekadave, Ardian Klosi do të renditet krah emrash si Frashëri ose Faik Konica, si një prej zërave të paktë autentikë të Shqipërisë dhe njerëzve të saj në kapërcyell të shekullit XX.. Ardian, miqtë e tu nuk të harrojnë. Dhe le të jetë ky libër një shembull në këtë drejtim.

– Oliver Jens Schmitt          -Viti I botimit:       -Faqe:380   – Autori:Oliver Jens Schmitt

SKU: PM_WBFBCMVY Kategori: , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Per Ardian Klosin”

Nuk ka ende komente.