,

Percasje e Çoroditur

Disponueshmëria:

Ka stok


8.80 

Ka stok

Krahasoni

Në këtë libër janë përzgjedhur shkrime që edhe pse në kohë të ndryshme, përfshirë edhe atë të regjimit socialist, kanë të përbashkët frymën polemizuese, lidhur me qëndrimin dhe vlerësimin e figurave të spikatura të letërsisë shqiptare, drejtimeve letrare, raporteve me historinë dhe gjuhën shqipe, etj.          -Viti I botimit: 2019      -Faqe:560   – Autori:Mihal Kalia

SKU: PM_KPXKZCIE Kategori: , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Percasje e Çoroditur”

Nuk ka ende komente.