Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Perde Lichtblick, 100 x 150 cm

Kodi i produktit: 
PM_9GQ58SZP

23.99 

(-40%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Perdet nga brendi gjerman Licht Blick tani janë edhe tek ne .
Dimensionet : 100 x 150 cm
Montimi në pak minuta pa shpim duke përdorur kllapin e kapëses .
Pëlhurë e tejdukshme , e errët për shkëlqim të përsosur dhe mbrojtje të privatsisë .
Motivi i printimit dixhital me cilësi të lartë , Prodhuar në Gjermani , Öko-Tex Standard 100 .
Mundësia e montimit në mur ose tavan .
Funksionim i thjeshtë dhe pa shkallë duke përdorur një ngritës zinxhiri , nga ana e funksionimit që mund të zgjidhet lirisht .
Blindat e ditës nga Lichtblick janë të errëta , por lejojnë dritë të mjaftueshme në dhomë .
Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shteti

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit