Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Përforcues i ulëseve për vetura Bebe Stars, hiri

Kodi i produktit: 
PM_EWTQX846

100.00 

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Përforcues Isofix, ulësja e re e makinës Bebe Stars për fëmijë të moshës deri në 12 vjeç (36 kg).
  I përshtatshëm për fëmijët që tashmë kanë zhvillimin e duhur (duhet të kenë kaluar 125 cm lartësi), që të mund të përdorin rripat e makinave
  Veçanërisht praktike, e lehtë, e rehatshme edhe për udhëtime të gjata për shkak të shpinës së saj komode.
  Pjesa e pasme është e ndashme dhe ka 2 pozicione shtrirjeje, për të përshtatur çdo lloj makine.
  Ka 2 mbajtëse filxhani në të dyja anët e sediljes.
  Pëlhura është prej mikrofibër, një pëlhurë e veçantë e butë që merr frymë dhe qëndron gjithmonë e thatë.
  Pëlhura është e lëvizshme dhe e lehtë për t'u larë në lavatriçe.
  Mundësia e 2 mënyrave të instalimit në makinë:
  Me rripa sigurie makinash.
  Me rripat e sigurimit të veturës dhe në të njëjtën kohë për më shumë siguri, me sistemin Isofix.
  Është prodhuar dhe testuar në bazë të Rregullores Evropiane të Sigurisë ECE R44 / 04
  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Prodhuesi

  Shteti

  Modeli

  Bebe Star

  Koha e dërgesës

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit