, ,

Përpunues ushqimesh SENCOR STM 6356YL

Disponueshmëria:

Ka stok


248.50 

Ka stok

Krahasoni

Lloji i Produktit: Food Mixer Prodhuesi: Sencor Garancioni (Muaj): 24 Motor jashtëzakonisht i fuqishëm 1000W Sencor Smart Power & Energy – për shpejtësi optimale Kontroll me shpejtësi të ndryshueshme me fillim të qetë dhe 8 nivele të shpejtësisë Funksion me pulsim Enë prej 4.5 litra nga çeliku inoks me shkallë matëse Enë nga çeliku me kapak transparent ruajtje te ushqimit si dhe me nje kanal shtesë për shtimin e lehtë të përbërësve gjatë pergatitje Përgatitja, Përzierja dhe Sistemi i Fërkimit: • Siguron që të gjitha përmbajtjet në enë janë të përziera krejtësisht, • Paisjet shtesë në të njëjtën kohë rrotullohen rreth boshtit të tyre si dhe rreth tasit në të dyja anët në këtë mënyrë brumi përgatitet më shpejt si dhe mundë ti shtohen përberës shtesë sipas nevojes, • Mundëson përpunimin e 100% të përmbajtjes së tasit, Sistemi i montimit të pjesëve shtesë mundëson montimin dhe çmontimin e shpejtë Bllokim në pozicionin lartë për më shumë siguri. Ibrik qelqi 1.5 l Mulli i mishit për bluarje të trashë dhe të hollë 3 shtesa për trazim, rrahje dhe brumëra të lehta – teh për trazim, rrahës me formë A, rrahës per vezë Rrahës FLEXI i përshtatshëm për brumëra Përgatites i suxhukit në 2 diametra

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Përpunues ushqimesh SENCOR STM 6356YL”

Nuk ka ende komente.