Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

PERSE PI MAMI

Kodi i produktit: 
PM_HC5M9U1H

8.70 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Është ditëlindja e 39 e mamit. Ajo po sheh perspektivën e së ardhmes plot me njerëz që e pyesin nëse dëshiron të shkojë në kurset e tyre të avancuara të jogës dhe klubeve tërë edukatë të librave, ku të gjithë hiqen si “nervozë” për një gotë verë Pinot Grigio dhe thotë gjëra të tipit “Oh, zot! Do ta pish dhe një gotë tjetër?” Por mami nuk do t’i dorëzohet kaq lehtë kësaj nate të mirë mamash me prerje flokësh të kujdesshme, që “jetojnë për fëmijët e tyre” e mblidhen tek oborri i shkollës, duke u përpjekur të konkurojnë njëra-tjetrën me anë të avktiviteteve jashtëshkollore dhe “arritjeve” të pasardhësve të tyre, si dhe duke u mburrur për pushimet e fundit që kanë bërë. Në vend të këtyre, ajo mbërthen një gotë të bollshme me verë, duke pëshpëritur FML (jetë dreqi) pa pushim. Këto, deri sa asaj i kujtohet një ide perlë që ka pasur… Viti:2019 Faqe: 336 Autori: GILL SIMS

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit