Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Peshore personale Sencor SBS 2301WH, e bardhë

Kodi i produktit: 
PM_33X5WSP6

16.99 

(-39%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Peshore e fitnesit me një sipërfaqe qelqi për mirëmbajtje të lehtë dhe higjienike, xhami i saj është i fortë dhe i sigurt (5 mm) dhe ka një dizajn të hollë (lartësia 21 mm) dhe kapaciteti i peshimit të saj është deri në 150 kg (rezolucioni 100g).
Posedon 4 sensorë të ndjeshëm për peshim të saktë dhe ka funksion automatik të ndezjes.
Specifikat:
Ekran ekstra i madh LCD (7.4 x 2.85 cm)
Zgjedhja e njësive (kg / lb)
Tregues i ulët i baterisë dhe mbingarkesë
Mbyllja automatike kur është në gjendje boshe
Aksesorët e furnizuar: 1 x bateri litiumi (CR2032)

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shteti

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit