Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Pineapple Buzëkuq Matt 114

Kodi i produktit: 
PM_BU8NLKTM

4.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Eshte nje mat buzëkuq që ka një formulim të pasur të pigmentuar dhe të veshur gjatë.

Përfitimet:

Ajo vjen me një formulë që rrëshqet pa probleme dhe qëndron e vendosur me një fund mat jo tharës.

Përmban një formulë hidratuese të qëndrueshme, të ndërtueshme dhe të qëndrueshme.

Availableshtë në dispozicion në 16 ngjyra për të zgjedhur.

Ka përbërës të vajit të farës Ricinus Communis (Castor) që mban buzët tuaja të buta dhe hidratuese.

Si të përdorni:

Këshilla: Përdorni rreshtin e buzëve për të marrë formën perfekte.

Vendosni buzëkuq në qendër të buzës tuaj të sipërme dhe ndiqni konturet e gojës tuaj.

Rrëshqisni buzëkuqin në të gjithë buzën e poshtme.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Pineapple

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Pineapple Buzëkuq Matt 114”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit