Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Pineapple Laps per Buzë 206

Kodi i produktit: 
PM_R9JCM24R

2.10 

(-46%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Përfitimet:

Ka një ngjyrë që rrëshqet pa probleme për të krijuar formë, përkufizim dhe efekte të ndryshme të buzëve.

Ajo vjen me një laps druri të mprehtë që lejon aplikime të pastra, të përcaktuara mirë.

Ka një gamë të gjerë hije për të siguruar një ndeshje perfekte.

Ka përbërës të:

Vitamina E - Ndihmon në lehtësimin e buzëve të copëtuara dhe të thata.

Vitamina C - për të hequr qafe buzët e errëta

Si të përdorni:

Për të përcaktuar buzët tuaja:

Filloni me qendrën e buzës suaj, duke përcaktuar harkun e kupidës suaj me një formë X dhe duke rreshtuar pjesën e poshtme të buzëve. Ju dëshironi t'i bëni të dy buzët të duken të ekuilibruara.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Pineapple

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Pineapple Laps per Buzë 206”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit