Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Pjata servimi bamboo Lamart LT9018

Kodi i produktit: 
PM_9KFC335H

14.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Prodhuesi: Lamart Kodi nga Prodhuesi: 42003021 Set porcelani për përdorim të përditshëm. Ky set përmban 4 pjata të vogla porcelani dhe një drrasë prej druri bamboo. Mirëmbajtje dhe pastrim I lehtë. Specifikatë kryesore      Dimensionet 19 x 19cm Materiali bamboo, porcelan Ngjyra e bardhë/e kaftë

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Lamart

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Pjata servimi bamboo Lamart LT9018”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit