Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Pllakë amë MSI B450M-A PRO MAX micro ATX

Kodi i produktit: 
PM_HV946XW8

94.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Përshkrim i Produktit: MSI B450M-A PRO MAX
Prodhuesi: MSI
Forma: Micro ATX
Lloji i chipsetit: AMD B450
Kompatibiliteti (Socket): AM4
Procesorët e përkrahur: Athlon, Ryzen (mbështet gjeneratën e parë, të dytë dhe të tretë Ryzen/ Ryzen me Grafika Radeon Vega dhe Ryzen të Gjeneratës së Dytë me Grafika Radeon / Athlon me Grafika Radeon Vega)
Numri i slotëve: 2
Memorja e përkrahur: DDR4, non-ECC, ECC
Max. RAM e përkrahur: 32 GB
Zërimi: HD Audio (8-channel)
Maksimumi i kartës grafike (Integruar): 2048 MB
Komunikimi: Gigabit Ethernet
USB / Ports: USB 3.2 Gen 1 4 x USB 3.2 Gen 1 + 2 x USB 2.0 + (2 x USB 3.2 Gen 1 + 4 x USB 2.0 via headers)
Te tjera: 4 x SATA-600 (RAID), 1 x M.2, Arkitektura e kujtesës me dy kanale, modulet ECC të mbështetura funksionojnë në modalitetin jo-ECC, mbështet A-XMP

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shteti

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit