Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Pllakë Amë MSI MPG Z490M, Gaming Edge Wifi

Kodi i produktit: 
PM_BE1H7HS6

139.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Lloji i produktit: Pllakë amë
  Prodhuesi: MSI
  Lloji i chipsetit: Intel Z490
  Kompatibiliteti (Socket): LGA 1200
  Procesorët e përkrahur: Mbështet 10th Gen Intel® Core™ dhe Pentium® Gold / Celeron® processors
  Lloji i Memorjes RAM: DDR4
  Memory Slots: 4
  Max RAM: 128 GB
  Memorja e përkrahur: 5000(OC)/ 4800(OC)/ 4600(OC)/ 4533(OC)/ 4400(OC)/ 4300(OC)/ 4266(OC)/ 4200(OC)/ 4133(OC)/ 4000(OC)/ 3866(OC)/ 3733(OC)/ 3600(OC)/ 3466(OC)/ 3400(OC)/ 3333(OC)/ 3300(OC)/ 3200(OC)/ 3000(OC)/ 2933(JEDEC)/ 2666(JEDEC)/ 2400(JEDEC)/ 2133(JEDEC) MHz
  SATA Connections: 4
  M.2 Slots: 2
  PCI Express x16 slot: 2
  PCI Express x1 slot: 2
  LAN: 2.5 Gigabit Ethernet
  WiFi: Po
  Bluetooth:Po
  Audio Model: Realtek® ALC1220 Codec
  Formati: Micro ATX

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Koha e dërgesës

  Prodhuesi

  Shteti

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit