Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Pllakë elektrike me induksion SCP 4202GY

Kodi i produktit: 
PM_C5X1DLM8

108.40 

(-18%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Pllakë elektrike me induksion prej qeramike dhe qelqi me funksion TOUCH (induksioni krijon nxehtësi direkt në enën e gatimit)

Kur gatuani kursen kohë (60%) dhe kursen energji (50%)

Humbjet minimale të nxehtësisë (efikasiteti mbi 90%)

Sipërfaqe speciale xhami për pastrim të lehtë dhe higjienik

Kontrolli i mikroprocesorit të të gjitha proceseve

Dy zona të pavarura të gatimit me induksion (diametri 145 dhe 167 mm)

Diametri i përshtatshëm i enëve të gatimit është nga 12 në 19 cm

Zbulimi automatik i enëve të gatimit për gatim me induksion

Ekran i madh LCD i lexueshëm

Kontrolli i temperaturës në intervalin 60 – 240 ° C në hapa 20 ° C

zonë e vogël gatimi në intervalin 200 – 1300 W

zonë e madhe gatimi në intervalin 200 – 1600 W

Kohëmatësi për aktivizimin e një ndërprerjeje të vonuar në intervalin 1 – 180 minuta i rregullueshëm në hapa 1 minutëshe

Panelet e kontrollit te sensorit te prekjes

Kontrolloni numrin për vendosjen më të shpejtë të nivelit të ngrohjes, temperaturës dhe kohëmatësit

Butoni ON / OFF për ndezjen ose kalimin në modalitetin e gatishmërisë

Këmbët anti-rrëshqitëse

Hyrja e energjisë 2900 W

Gjatësia e kordonit të rrymës: 1.4 m

Përmasat (Gje x The x La): 310 x 600 x 71 mm

Pesha: 4.4 kg

Tensioni dhe frekuenca: 220-240 V, 50 H

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Sencor

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Pllakë elektrike me induksion SCP 4202GY”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit