,

Politika Financiare E Ndermarrjes

Disponueshmëria:

Ka stok


7.10 

Ka stok

Krahasoni

Politika financiare e ndërmarrjes paraqet një kuadër të analizës teorike të nëvojshme për të interpretuar problemet e financës në brendësi të ndërmarrjes dhe faktorët që përcaktojnë zgjedhjet e politikave financiare, duke u ndalur në rastin e ndërmarrjes agroindustriale.          -Viti I botimit: 2012      -Faqe:203   – Autori:Magdalena Bregasi

SKU: PM_QERR4W36 Kategori: , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Politika Financiare E Ndermarrjes”

Nuk ka ende komente.