Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Pompë kopshti 15 l – VERTO

Kodi i produktit: 
PM_3B8IFMVM

27.99 

(-7%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Spërkatësja e kopshtit Verto është një mjet ideal për të punuar në mbrojtjen e bimëve. Eshte i përshtatshëm për spërkatjen e produkteve për mbrojtjen e bimëve dhe për ujitje të fidanëve.Spërkatësi i presionit ju lejon të përgatitni llakun e zgjedhur të insekteve.

Spërkatësi me presion VERTO me një kapacitet 15 litra
Presioni i punës 2.5 – 3.5 bar
Max. efikasiteti: 90l / min.
Dimensioni bruto (gjerësia x lartësia x gjatësia): 46.00 x 18.30 x 59,20 cm

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Verto

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Pompë kopshti 15 l – VERTO”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit