, ,

Pompë Presioni për sistemin Pure RO Ecosoft

Disponueshmëria:

Ka stok


130.80 

Ka stok

Krahasoni

Pompë përdoret për filtrat e osmozës së kundërt Ecosoft P’URE.

Ne ju rekomandojmë ta lidhni pompën nëse presioni i ujit është 2-4.5 ose i paqëndrueshëm. Në këtë rast, filtri do të funksionojë në mënyrë efektive, dhe uji me cilësi ideale do të jetë gjithmonë në kuzhinën tuaj.

Kompleti përmban të gjithë elementët e nevojshëm për lidhje.

Sensorë për ndezjen dhe fikjen automatike të pompës.

Kursimi i ujit nga 30 në 50%.

I përshtatshëm për filtra nga prodhuesit e tjerë.

SKU: PM_MODQ7P7K Kategori: , , Etiketa: , , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Pompë Presioni për sistemin Pure RO Ecosoft”

Nuk ka ende komente.