Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Pompë silikoni 21B504

Kodi i produktit: 
PM_5IAMKY2M

18.20 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Arma industriale e shkumës është e disponueshme në cilësi profesionale me veshje të brendshme Teflon për përdorim afatgjatë. Parandaloni pikimin dhe është me armë dhe pastrues shkumash Lehtë për t'u pastruar. Doreza ergonomike ulet e qetë në pëllëmbën e dorës tuaj. Kutia e zërit Blerja mund të lihet për ndërprerje të punës pa u shëruar në armë industriale. Përshtatësit dhe vulat e brendshme janë shtresë jo-ngjitëse parandalon ngjitjen e shkumës dhe bën të mundur krijimin e një arme industriale shkumë të shpejtë dhe të lehtë për t'u pastruar dhe një performancë më afatgjatë trajtim shumë i mirë falë peshës së ulët falë një sistemi të veçantë të kanalit një cilësi me të vërtetë e shkëlqyeshme e shkumës arrin një prishje të shkumës së rrjedhshme kur ndryshon kanaçen në sajë të Unique Formschlüssigkeit të topit përshtatës armë industriale shkumë 100% provë rrjedhje Kapaciteti Industrial Foam Gun bërë prej metali me tub plastik të gjatë 2 x 20 cm për të lejuar ju për të shtypur në zgavra të vështira për t'u arritur për të spërkatur dy pika plastike duke synuar për të punuar, si dhe arma industriale e shkumës ka një rregullim të vidave në sfungjer për të përmbushur saktësisht matjen

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Topex

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Pompë silikoni 21B504”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit