Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Pompë silikoni 21B507

Kodi i produktit: 
PM_VXE71FDZ

21.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Zbatues i armës me shkumë zgjeruese metali i rëndë Topex. Rregullatori i rrjedhjes së shkumës në anën e pasme, funksionon lehtë dhe mund të dehur, duke siguruar pastrim të lehtë. Trup i ngurtë konstruksion i lehtë. Dorezë e butë mbajtëse për komoditetin e punës Veshur plotësisht PTFE. Topi teflon i vendosur në kokë vepron si një valvul pa kthim parandalon rrjedhjet dhe siguron ngushtësi. Gjilpërë e bërë nga çelik inox, mekanizëm i patentuar i majës së gjilpërës parandalon rrjedhjet.

Më shumë informata

Modeli

Topex

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit