Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Power bank MS BANK L300, 20000 mAh

Kodi i produktit: 
PM_Q3KLK8A1

16.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Karikuesi portativ MS BANK L300 do të bëhet aleati juaj praktik në çdo udhëtim apo udhëtim. Me një kapacitet prej 20,000 mAh, ju do të jeni në gjendje të karikoni celularin tuaj deri në gjashtë herë pa karikim shtesë të baterisë. Statusi i karikuesit tuaj do të tregohet nga katër drita treguese LED, të cilat tregojnë nivelin e baterisë dhe statusin e karikimit. Me portën hyrëse USB+TIP-C...

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shteti

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit