, ,

Power Bank Remax 5000mAh Pink E5 PPL-15

Disponueshmëria:

Ka stok


12.60 

Ka stok

Krahasoni

Kapaciteti: 5000 mAh

Hyrja: 5V / 1A

Dalja 1: 5V / 1A

Koha e karikimit: 4 orë

Përputhshmëria: iPod, iPad, iPhone, Tablet dhe smartphone

SKU: PM_8MPYPJPR Kategori: , , Etiketa: , , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Power Bank Remax 5000mAh Pink E5 PPL-15”

Nuk ka ende komente.