Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Prerës elektrik Sencor SFS 1000WH

Kodi i produktit: 
PM_A4DU8RZ7

42.40 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Prerës elektrik i ushqimit
Disk i prerjes prej çeliku inox i ndashëm (diametri 170 mm)
Çelës rrotullues për gjerësinë e prerjes pafundësisht të rregullueshme (1-15 mm)
Pllakë bazë e palosshme
Karrocë ushqimore e lëvizshme (167 x 179 mm) me tapa në të dy drejtimet
Tabak e lëvizshme për ushqim të prerë në feta
Pjesë të lëvizshme për pastrim dhe larje të lehtë (tabak e ushqimit, pllaka bazë, karrocë, disk prerës)
Mbrojtës të integruar të gishtërinjve
Bllok për të parandaluar sigurin për fëmijë
Hapësira e ruajtjes së kabllit të energjisë
Këmbë kundër rrëshqitjes
Konsumi i energjisë 100 W
Përmasat (gjatësia x thellësia x lartësia): 339 x 246 x 206
Përmasat e prerëses e palosur (gjatësi x thellësi x lartësi): 339 x 109 x 206

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Modeli

Sencor

Shteti

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit