Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Prerese keramike Yato 900mm

Kodi i produktit: 
PM_V787ONNU

189.00 

(-5%)

S’ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Pajisje profesionale për prerjen e pllakave me gjatësi maksimale të prerjes 900 mm. Baza është e pajisur me dy maja metalike të përkulshme, të cilat lehtësojnë thyerjen e pllakave të forta. Një udhëzues i vetëm çeliku garanton drejtim të qëndrueshëm dhe të saktë të thikës. Shkalla e saktë lejon prerjen e saktë të gjerësisë së specifikuar të pllakës. Tehu është bërë nga karabit i sinteruar YG6X.

Pesha (kg) 17.3000
Kartoni Master MC 1
Grumbulli 9
Qeramika e aplikimit

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit