Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

PRESIDENTI ESHTE ZHDUKUR

Kodi i produktit: 
PM_P98D79KQ

14.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Presidenti zhduket. E gjithë bota është tronditur.Por arsyeja që ai është i zhdukur është shumë më e rëndë se ç’mund të imagjinohet.Me detaje që vetëm një president mund t’i dijë, dhe me një lloj ankthi që vetëm James Patterson mund të transmetojë. PRESIDENTI ËSHTË I ZHDUKUR THRILLER-I MË INTRIGUES DHE MBRESËLËNËS NDËR VITE... Viti: 2018 Faqe: 530 Autori: BILL CLINTON

Shiko më shumë

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “PRESIDENTI ESHTE ZHDUKUR”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit