Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Printer HP DeskJet 2320 All-in-One

Kodi i produktit: 
PM_I3Z4FHW1

97.99 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Dëshironi një printer me cilësi të lartë që bartet lehtë dhe që nuk zë shumë vend në tavolinë? Duhet ta keni! HP DeskJet 2320 është i bukur dhe kompakt. Ëhtë një pajisje gjithçka-në-një, kështu që përveç printimit, mund të skanojë ose kopjojë saktësisht ashtu si dëshironi.Ky printer printon gjithçka me rezolucion prej 1200 x 1200 dpi me të zezë dhe 4800 x 1200 px me ngjyra. Ngarkesa operative mujore është deri në 1000 faqe. Skanon me rezolucion 1200 dpi, kopjon me rezolucion deri në 600 x 300 dpi. Lidhet përmes USB 2.0. Sirtari hyrës ka një kapacitet deri në 60 fletë, kurse ai dalës deri në 25 fletë. Përmasat e printerit janë: 425 X 370 X 249 mm, pesha 3.42 kg.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Garancioni

12 muaj

Prodhuesi

Shteti

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit