-8%
, ,

Printer HP Laser 107a

Disponueshmëria:

Ka stok


HP Printer Laser 107a Garancia 12 Muaj

133.00  145.00 

Ka stok

Krahasoni

Cilesi dhe tekst te mprehte. Cilesi printimi deri ne 1200 x 1200 DPI dhe shpejtesi printimi 20 faqe per minute. Printim vetem bardh e zi. Funksioni baze eshte printimi por mund te lidhet me pajisje celular dhe mund te kopjoj dhe skanoj cdo dokument me ane te aplikacionit  HP Smart app me lidhje wireless. Ze shume pak vend dhe mund ta vendosni pothuajse kudo ne zyren apo shtepine tuaj.

 

SKU: PM_ZTLY9757 Kategori: , , Etiketa: , ,