Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Printer HP Printer Laser MFP 135w

Kodi i produktit: 
PM_1A5SSH69

245.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Merrni printerin Laser MFP 135w bardh dhe zi. Është një zgjidhje ideale për nevojat e shtypjes në zyrë. Me këtë printer, ju arrini një efikasitet të shkëlqyeshëm falë shpejtësisë së lartë dhe kursimeve me printimin në të dy anët. Përveç kësaj, mund të skanoni dhe kopjoni. Rezolucioni i kompjimit është 600x600 dpi. Në periudhë njëmujore me këtë printer do të mund të realizoni deri në 12,000 printime duke e ruajtur cilësinë e lartë.

Garancion: 12 Muaj

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Garancioni

12 muaj

Prodhuesi

Shteti

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit