Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Pudër Automatic Eyeliner Waterproof Black

Kodi i produktit: 
PM_O5D7MZ67

6.60 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Krijoni një efekt hipnotik në sytë tuaj me eyeliner automatik të papërshkueshëm nga uji të botës kozmetike Pierre Cardin. Pamjet befasuese nuk kanë qenë kurrë më mbresëlënëse me nuancën më misterioze të së zezës. Fakti që stilolapsi automatik Pierre Cardin është në një formë ngritëse siguron praktike në përdorim. Zbatohet lehtësisht me strukturën e saj të butë dhe kremoze. Falë formulës së saj shumë të pigmentuar, ajo nuk rrjedh dhe ruan qëndrueshmërinë e saj gjatë gjithë ditës. Falë formulës së tij rezistente ndaj ujit, gjithmonë preferohet ... Testuar dhe aprovuar dermatologjikisht.

Më shumë informata

Modeli

Pierre Cardin

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit