Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Pudër bronze Lovely Dark Chocolate, 9 g

Kodi i produktit: 
PM_LODB3E1Q

4.77 

S’ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Bronzer i ri me ekstrakt të farës së kakaos në një set kartoni të lehtë, për të cilën gjithmonë do të ketë një vend në çdo çantë dore të femrave. Bronzer mat me një pigment të thellë fantastik të çokollatës së zezë. Krijon efektin e një nxirje natyrale. Ka nuancë të ftohtë, kështu që i përshtatet shumicës së llojeve të lëkurës. Aplikuar në mënyrë perfekte në lëkurë, nuk krijon asnjë njollë. Formula NANOCACOO që do të krijojë përshtypjen e relaksimit dhe hidratimit. Ajo justifikohet në mënyrë të përsosur kur konturon dhe krijon një lëkurë të nxirë - padyshim që do të jetë e dobishme për secilin prej nesh.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit