Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Pudër e lëngshme Flormar Mat Touch Pastelle 306

Kodi i produktit: 
PM_B36FLBPH

9.70 

(-25%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Fondacioni Matte Touch krijon një teksturë prej kadifeje dhe të pasur, dhe përshtatet në mënyrë të përkryer me lëkurën tuaj. Fondatina është zgjidhja më e mirë për një pamje mat dhe të lëmuar. Gjithashtu e bën lëkurën tuaj të duket e përsosur dhe mat gjatë gjithë ditës. Është baza më e mirë për lëkurat e kombinuara dhe të yndyrshme. Aplikoni bazën Matte Touch me një furçë bazë ose një sfungjer. Një shtresë e hollë e këtij fondatinti do të krijojë efektin e dëshiruar në lëkurën tuaj.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit