Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Pudër e lëngshme Loreal Fdt Infallible 130 Beige Peau

Kodi i produktit: 
PM_B5RBZPOV

13.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

E pasuruar me acid hialuronik hidratues, ndihet shumë komode, lëkura duket mirë, nuk ngarkohet, nuk ndihet e yndyrshme, nuk thahet lëkura. Ndjenja e rehatisë zgjat gjatë gjithë ditës. Përbërja inovative e produktit të ri ka një formulë që i jep asaj një rezistencë deri në 24 orë dhe në të njëjtën kohë e lë lëkurën të marrë frymë. I papërshkueshëm nga uji.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

L'Oreal

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Pudër e lëngshme Loreal Fdt Infallible 130 Beige Peau”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit