Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Pudër e lëngshme Loreal Fdt True Match 2N Vanilla

Kodi i produktit: 
PM_HJQARG9W

13.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Formula e tij është pa aromë dhe pa vaj (kështu që nuk bllokon poret ). Siguron pamjen perfekte të lëkurës për shumë orë.

përshtatet në mënyrë të përkryer me strukturën e lëkurës

nuk bllokon poret

siguron një pamje perfekte për shumë orë

përmban vitamina

siguron hidratim afatgjatë të lëkurës dhe një pamje të freskët

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

L'Oreal

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Pudër e lëngshme Loreal Fdt True Match 2N Vanilla”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit