Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Pudër e lëngshme Loreal Fdt True Match 4.D/4.W Naturel Dore

Kodi i produktit: 
PM_HHD294EV

13.90 

(-12%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Formula e tij është pa aromë dhe pa vaj (kështu që nuk bllokon poret ). Siguron pamjen perfekte të lëkurës për shumë orë.

  përshtatet në mënyrë të përkryer me strukturën e lëkurës

  nuk bllokon poret

  siguron një pamje perfekte për shumë orë

  përmban vitamina

  siguron hidratim afatgjatë të lëkurës dhe një pamje të freskët

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Modeli

  L'Oreal

  Koha e dërgesës

  Shteti

  Prodhuesi

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Bëhu i pari që komenton “Pudër e lëngshme Loreal Fdt True Match 4.D/4.W Naturel Dore”

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit