-12%
, ,

Pudër e lëngshme Loreal Fdt True Match 5D5W Golden Sand

Disponueshmëria:

Ka stok


13.39 CHF 15.17 CHF

Ka stok

Krahasoni

Formula e tij është pa aromë dhe pa vaj (kështu që nuk bllokon poret ). Siguron pamjen perfekte të lëkurës për shumë orë.

përshtatet në mënyrë të përkryer me strukturën e lëkurës

nuk bllokon poret

siguron një pamje perfekte për shumë orë

përmban vitamina

siguron hidratim afatgjatë të lëkurës dhe një pamje të freskët

SKU: PM_S999YWC2 Kategori: , , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Pudër e lëngshme Loreal Fdt True Match 5D5W Golden Sand”

Nuk ka ende komente.