Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Pudër e lëngshme Loreal Matt Infallible Cover FDT 320 Caraml

Kodi i produktit: 
PM_2W2A7ZO6

14.99 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Ky fondatinë afatgjatë ju jep një rezultat të përkryer mat për një lëkurë me pamje të barabartë që zgjat deri në 24 orë:

lejon lëkurën tuaj të marrë frymë

Fondacion afatgjatë që zgjat deri në 24 orë, me mbrojtje nga dielli

Mbulim maksimal mat, rezultati çuditërisht natyral

Fondacioni L'Oréal është i papërshkueshëm nga djersa dhe i papërshkueshëm nga uji

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

L'Oreal

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Pudër e lëngshme Loreal Matt Infallible Cover FDT 320 Caraml”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit