Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Pudër e lëngshme Top Face Ideal Skin Tone 02

Kodi i produktit: 
PM_LU2DGG72

10.20 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Karakteristikat e produktit:

Falë mineraleve të pasura në formulën e tij dhe tiparit intensiv hidratues të Vitamin Complex, ajo mbështet ekuilibrimin e lagështisë së lëkurës ndërsa ndihmon në minimizimin e shfaqjes së vijave të holla me Ekstraktin e Palmaria Palmata. Forma e saj jo-njollosëse siguron që përbërja juaj të duket e përsosur gjatë gjithë ditës. Struktura e saj mesatare e mbulimit përmban faktor mbrojtës SPF 15.

Testuar dermotologjikisht.

Si të përdoret

Me ndihmën e një furçe themeli ose majave të gishtave, shpërndani një sasi të mjaftueshme të produktit në mënyrë të barabartë në hundë, mjekër, ballë dhe faqe me lëvizje rrethore nga mesi në pjesën e jashtme. Nëse dëshironi një pamje më intensive, mund të përdorni furça thembrash të dendura, dhe për përfundime më natyrore dhe të imëta, mund të zgjidhni furça themeli me flokë të dyfishta.

Lloji i lëkurës

I përshtatshëm për lloje të lëkurës normale në të thatë. 

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Top Face

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Pudër e lëngshme Top Face Ideal Skin Tone 02”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit