Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Pudër e lëngshme Top Face Matte Magic 006

Kodi i produktit: 
PM_7QOLM6YO

4.50 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Mbulesë perfekte, formulë hidratuese me qëndrueshmëri ditore… Të gjitha në një! Ekstrakti Palmaria Palmata ndihmon në zvogëlimin e shenjave të lodhjes në lëkurë dhe jep një pamje më të gjallë ndërsa mineralet në formulë ndihmojnë në ruajtjen e ekuilibrit të lagështisë së lëkurës. SPF 20 siguron mbrojtje ndaj rrezeve të dëmshme UV. Një formulë pa ndërhyrje dhe e përsosur e pajtueshmërisë ju lejon të keni një përvojë perfekte të përbërjes

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Top Face

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Pudër e lëngshme Top Face Matte Magic 006”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit