Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Pudër e lëngshme Truly Matte Medium Beige

Kodi i produktit: 
PM_5564E2GP

12.50 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Foundation Pierre Cardin falë mbulimit të tij perfekt, përbërësve të veçantë, formulës unike dhe të lehtë, fsheh të gjitha papërsosmëritë dhe poret e lëkurës, ekuilibron tonin e lëkurës dhe kontrollon sebumin e tepërt.

Tani është shumë e lehtë për të arritur një çehre të matte me fondacionin Pierre Cardin duke parandaluar shkëlqimin e fytyrës.

I përshtatshëm për lëkurë normale dhe me vaj falë formulës së tij të ndjeshme për të marrë frymë.

Paketa e themelit përfshin: Kompleti për themelin përmban 12 nuanca që i përshtaten të gjitha ngjyrave të lekures

Më shumë informata

Modeli

Pierre Cardin

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit