Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Pudër Illuminating Skin Perfector Parisia

Kodi i produktit: 
PM_KS4K7LO6

7.50 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Formula e Perfector Illuminating Skin Perfector, e pasuruar me pearlescentles tepër të hollë dhe të shkëlqyeshme, rrit shkëlqimin e saj natyral ndërsa harmonizohet me ngjyrat e lëkurës tuaj.

Formula jonë marramendëse siguron një pasqyrim të përzier të ngjyrave që duken ndryshe nga çdo kënd, duke i dhënë një shkëlqim natyral lëkurës tuaj duke i dhënë një efekt të butë sateni.

Falë strukturës së tij të mëndafshtë, ajo mund të zbatohet lehtësisht dhe ndihmon në nxjerrjen në pah të zonave të dëshiruara dhe për ta bërë lëkurën të duket e ndritshme dhe e mrekullueshme.

Ka 4 nuanca nga e ftohta tek e ngrohta që i përshtaten çdo toni të lëkurës.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Pierre Cardin

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit