Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Pudër kompakte Lovely White Chocolate Rice Powder

Kodi i produktit: 
PM_R6T8SJY5

4.77 

S’ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Pluhuri i orizit është një nga sekretet e orientalëve, gjithmonë kaq i bukur dhe i ri, të cilët vlerësojnë vetitë e tij të shkëlqyera. Ky pluhur kompakt dhe i tejdukshëm, me shtimin e një arome intensive të aromës së çokollatës do t'u japë kënaqësi jo vetëm adhuruesve të çokollatës! Përdoret si fiksues grimi ku ju lejon të mbani bazën e grimit, ruzhën ose bronzerin deri në 16 orë. Është gjithashtu ideal për lëkurën e yndyrshme dhe të përzier sepse jep efektin e një pamje mat për një kohë të gjatë. Nuanca e tejdukshme e pluhurit bëhet plotësisht neutrale pasi e vendosni në fytyrë sepse përzihet në mënyrë perfekte me tonin e lëkurës. Produkt i testuar dermatologjikisht, pa parabene.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit