Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Pudër Loreal Wult Blush 01 Peach Addict

Kodi i produktit: 
PM_VC8KU8PR

15.20 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

'Oréal Paris Life's A Peach Blush' është një skuqje pluhur me ton të lehta, që i jep lëkurës një pamje natyrale por rrezatuese. Formula e saj është e pasuruar me glukol kaprilil, i cili jep një efekt hidratues në çehre. Kjo do të çojë në një strukturë të butë të përgjithshme të lëkurës. Për më tepër, vaji i kokosit, vaji i farës së mangos dhe vaji i farës së kakaos në përbërjen e tij janë të pasura me aminoacide thelbësore dhe ofrojnë një efekt antioksidues gjatë gjithë kohës që janë lagështues të shkëlqyeshëm dhe zbutës ushqyes. Pigmentet e saj të ngrohta bukuroshe me shkëlqimin e saj të lehtë, u japin një theksim natyral mollëzave. Gjithashtu, mbulimi i tij mund të rritet sipas dëshirës suaj. Së fundmi, kjo skuqje është e përshtatshme për të gjitha ngjyrat e lëkurës dhe gjithmonë do të mbajë skuqjen tuaj verore me shkëlqim gjatë gjithë vitit.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

L'Oreal

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Pudër Loreal Wult Blush 01 Peach Addict”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit